Rázová vlna

Rázová vlna je vysoce efektivní léčba bolesti pohybového aparátu prověřená milióny lidí na celém světě. Přináší rychlou úlevu od bolesti a zlepšení hybnosti. Používá se zejména v ortopedii, rehabilitaci a sportovní medicíně.

Rázová vlna využívá přeměnu energie stlačeného vzduchu na zvukovou radikální vlnu. V tkáni rázová vlna působí až do hloubky 4 cm.

Cena: 662,- Kč 

Rázová vlna je vhodná pro:

Indikace rázové vlny:

Rázová vlna není vhodná u závažně a akutně nemocných.

Účinky rázové vlny

Rázová vlna napomáhá rychlému hojení vazivových tkání, úlevě od chronické bolesti a rychlému zmírnění akutní bolesti. Je to bezpečná a prakticky bezbolestná léčba, v řadě případů i náhrada chirurgického zákroku. Aplikace rázové vlny je rychlá a efekt zřejmý již po první aplikaci. Celkově dostačuje jen 3 - 5 procedur.

Jak rázová vlna probíhá

Rázovou vlnu lze aplikovat pouze na doporučení lékaře. Pokud ho klient nemá, dostaví se na bezplatnou krátkou konzultaci k lázeňskému lékaři Alžbětiných lázní. Nejdříve je klient vyzván fyzioterapeutem, aby obnažil příslušnou část těla, kde se bude aplikovat rázová vlna (například chodidlo a bérec v případě aplikace na patu). Vlastní zákrok je několikaminutový, po nanesení gelu se provádí dle rozpisu lékaře a dané diagnozy. Po ukončení fyzioterapeut setře zbytky gelu, přiloží kryosáček (cca půl minuty až minutu). V den aplikace se nedoporučuje větší zátěž na ošetřovanou část těla a je vhodné vypít větší množství tekutin (vody).

Doba procedury: dle předpisu • Rázová vlna je léčebná procedura prodejná pouze na doporučení lékaře.

Přehled elektroléčeb: